Bezpieczeństwo

Bezpieczne zakupy w sklepie www.ewex24.pl obejmują możliwość zwrotu lub wymiany zakupionych produktów w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

W przypadku odstąpienia od umowy Zamawiający jest zobowiązany do odesłania zakupionych Produktów na własny koszt w oryginalnym opakowaniu wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy sprzedaży i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu.

Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru nie używanego w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu, z oryginalnymi metkami

Pieniądze otrzymane przez Sprzedawcę za Produkt zostaną zwrócone Zamawiającemu przelewem na wskazany przez Niego numer rachunku bankowego (ewentualnie przekazem pocztowym) w terminie 14 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu.

Zwrotowi podlega jedynie kwota obejmująca cenę za towar. Poniesiony koszt za wysyłkę nie ulega zwrotowi.

Zwrot przez Zamawiającego przesyłki za pobraniem albo na koszt odbiorcy nie będzie przez Sprzedawcę przyjęty.

W przypadku wymiany na inny rozmiar proszę o przesłanie towarów do wymiany zgodnie z powyższymi zasadami (towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania, musi być w oryginalnym opakowaniu z dowodem zakupu). Do przesyłki należy dołączyć informację na jaki rozmiar mamy wymienić. Koszt przesyłki nowego rozmiaru wynosi 14 zł. Kwotę proszę uiścić na nasze konto bankowe.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sklep internetowy Sellingo