O nas

 
  Ewex24 to sklep internetowy i sklep stacjonarny Gdyni (Trójmiasto) z odzieżą dla Pań w rozmiarach Size Plus.
 
Jakość
 
Proponujemy szeroki wybrór produktów starannie wykonanych z dobrej jakości takanin, które  większości pochodzą z polskich firm, ale posiadamy w ofercie równiież ubrania z importu.
 
Luz i Elegancja
 
Posiadamy szeroki asorytement zarówno dla tych, którzy poszukują odzieży na co dzień jak i tych, którzy szukają ubrań na specjalne okazje.
 
Pomoc w doborze odpowieniego fasonu
 
Wiemy, że posiadaczkom kobiecych kształtów i większych rozmiarów nie zawsze jest łatwo znaleźć ubranie, w którym będą czuć się komfortowo. Jeśli masz problem z doborem stroju odpowiedniego dla Twojego typu sylwetki zachęcamy do kontaktu, nasz personel chętnie doradzi i pomoże Ci dobrać odpowiedni fason i rozmiar. Zachęcamy do kontaku poprzez maila lub facbooka, albo do odwiedzin naszych salownów showrooms.
 
 
Zapraszamy i życzymy udanych zakupów
 
 
Gdynia
Budynek ATRIUM w Gdyni, Starowiejska 41/43 lok. 16
606 37 22 00, 734 44 76 50

poniedziałek: 9-17
wtorek: 9-15
środa: 9-17
czwartek: 9-15
piątek: 9-17
sobota: nieczynne
 

Gdynia - Trójmisto 
Sklep ewex24 - ATRIUM w Gdyni 
ul. Starowiejska 41/43 lok 16, I piętro 
tel 606 372 200
 
poniedziałek-piątek 8.30-17.00
 

UWAGA!
ASORTYMENT NA NASZEJ STRONIE MOŻE SIĘ RÓŻNIĆ OD ASORTYMENTU W POSZCZEGÓLNYCH SKLEPACH STACJONARNYCH. JEŚLI INTERESUJE CIĘ KONKRETNY MODEL I CHCIAŁABYŚ PRZYMIERZYĆ GO W JEDNYM Z NASZYCH SKLEPÓW - WCZEŚNIEJ UPEWNIJ SIĘ ŻE JEST DOSTĘPNY NA MIEJSCU. W TYM CELU SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TELEFONICZNIE
 
 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Sklep internetowy Sellingo